Matrace / Recenze

NÁZORY A PODĚKOVÁNÍ VÁS ZÁKAZNÍKŮ …děkujeme za Vaší důvěru

Bolesti zad - matrace - chránič

Urblíkovi, Kadaň (děkovný email)
Na matracich Gelflex spime vice nez dva mesice, jsme velmi spokojeni. Po nasich prolezelych a tudiz mekkych, jsme si museli na vetsi tuhost cca tyden zvykat ale vyplatilo se :). Dekujeme panu Kristekovi za osobni pristup pri vyzkouseni a odberu matraci v Kunraticich. Matrace Gelflex vrele doporucejeme kazdemu, kdo ma problemy s pohybovym aparatem, tudiz osmdesati procentum populace. Firme prejeme mnoho dalsich spokojenych zakazniku jako jsme my.

Milan V. (děkovný email)
Děkuji panu Kristkovi za úžasný výrobek. Matrace mi pomáhá proti bolesti zad z kancelářské práce.

Dana Vosídlová, 35let (telefonické dotazování spokojenosti)
Matrace mi po prvních dvou dnech spíše nevyhovovala a uvažoval jsem že ji vrátím. Dnes, po 3letech spaní na matraci, bych bez matrace Aquaflex neusnula

David Jimrich, 38let (telefonické dotazování spokojenosti)
Na začátku jsem nevěděl jak matraci nastavit. Pan Kristek mi poradil a od té doby jsem nadšeným propagátorem Vaší matrace.

Mirka Kuprdová, manager (děkovný email)
Chtěl jsem Vám moc poděkovat za milou komunikaci a opravud funkční matrace. Koupila jsem ji i pro manžela. První 3dny jsem se trochu převalovala a nemohla si najít správnou polohu ale ted jsme s manželem ráno krásně vyspání a bolest zad se zlepšila.

Michal Krousecký (děkovný email)
Děkuji, děkuji, děkuji… Vaše matrace mi konečně pomohla a to jsem snad vyzkoušel úplně všechno. Samozřejmě jste měl pravdu že mé sedavé zaměstnaní a nedostatek přirozeného pohybu bude chtít změnit. Tak jsem začal chodit s manželkou na procházky a spolu s matrací mám od bolesti skoro pryč :-) Děkuji Mcihal

Ivana P., 46let (telefonické dotazování spokojenosti)
Matraci Aquaflex jsem koupila kvůli své bolesti zad. Matrace splnila to co bylo napsané takže jsem spokojená. Zvykání mi trvalo 3-4dny.

Kamil G., 32 (telefonické dotazování spokojenosti)
Doktor mi doporučil více chodit, změnit spánkovou polohu a nesedět jen u počítače. Začal jsem chodit na procházky po Praze a koupil Vaši matraci. Změna se dostavila v podstatě ihned. S výrobkem jsem spokojen a doporučším Vás.

Mario L., 30let (telefonické dotazování spokojenosti)
Vaše matrac je skvelá, odporúčam Vás ...

Liběna, 47 (telefonické dotazování spokojenosti)
Na začiatku som neverila že mi matrac pomôže s bolesťou chrbta ale pán Kristek mi poradil. No a garancia vrátenia peňazí mi povedala že nemám čo stratiť tak som matrac vyskúšala. Ted som rada že som to urobila.

Matrace 90 x 200 - povlečení

Ralph K. (děkovný email)
Schließlich Matratze, die funktioniert. Danke Herr Kristek

Kara V. (děkovný email)
The mattress is very comfortable and I love the way it conforms to my body. My back pain has noticeably improved after just a couple of weeks. I haven't slept that well in years. Thank you.

Wieger Klooster, Kimswerd, Nizozemsko (děkovný email)
Ik ben erg blij met het matras van aquaflex het ligt heerlijk ik slaap er geweldig op super goed ik kan het iedereen aanbevelen.